Seminář

Zpět na seznam akcí  Registrovat na akci

Jak nejlépe prodat nebo koupit firmu


Začátek:
08. února 2018
od: 09:00

Konec:
08. února 2018
v: 12:30

Místo konání
Golden Fish Hotel
U Borského parku 27

Plzeň

Registrovat na akci

Lepší dealy jsou blíž, než si myslíte

  • Proč se některé firmy prodají rychle a za vysokou cenu a jiné hledají kupce dlouho?
  • Jak to, že se investoři mnohdy nechovají racionálně?
  • Co ovlivňuje konečnou prodejní cenu?
  • Jak se nejlépe připravit na proces prodeje nebo koupě společnosti?
  • Jak vypadá smluvní dokumentace a na co je třeba dát si pozor?

Odpovědi na tyto a další otázky najdete v našem semináři. Vysvětlíme si klíčové prvky ovlivňující rozhodování investora, které se laikovi na první pohled může zdát iracionální. Povíme si, jak co nejefektivněji podnítit zájem investora hned v počátku procesu. Zamyslíme se nad psychologií transakce a nad tím, proč je pro celkový úspěch důležité zbavit se letitých mýtů.

Řekneme si, jak si nenechat ujít dobrý obchod a kdy můžeme efektivně ovlivnit rozhodovací proces investora nebo prodávajícího v náš prospěch. Projdeme si jednotlivé fáze prodejního procesu a jejich kritická místa, a to z finančního i právního pohledu.

Zhodnotíme silné a slabé stránky jednotlivých metod oceňování společností. Představíme si obsah a strukturu klíčových právních dokumentů, které jsou nedílnou součástí procesu. Nakonec se podíváme na to, jak co nejefektivněji angažovat poradce, abychom dosáhli ideální kombinace výsledné ceny a smluvních podmínek. A samozřejmě, odpovíme na všechny Vaše dotazy.

Přednášející

Marian Kováč, Partner pro fúze a akvizice
Ivan Telecký, Partner pro právní služby

Informace o platbách

Účastnický poplatek*
990 Kč + 21 % DPH 
1 197,90 Kč vč. DPH

Platební údaje**
Deloitte Advisory s.r.o. (IČO 27582167, DIČ CZ27582167)
číslo účtu: 1000037000/3500
variabilní symbol: 302300
ING Bank N.V., Českomoravská 2420/15, 190 00 Praha 9

Poplatek za akci prosím uhraďte po registraci. Nevystavujeme zálohové faktury. Daňový doklad bude vystaven v souladu se zákonem o DPH a zaslán poštou. V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat.

*) Cena za jednu osobu zahrnuje zápisné na akci, školicí materiály a občerstvení.
**) Do zprávy pro příjemce prosím uveďte své jméno.

Informace o registraci

Závazné přihlášky k účasti podávejte vyplněním registračního formuláře po stisknutí tlačítka Registrovat na akci, nejpozději dva dny před konáním akce. Do pole Poznámky registračního formuláře doplňte prosím IČO a DIČ vaší společnosti. Poplatek za akci, prosím, uhraďte ihned po registraci.  Školení je určené pro klienty a potenciální zákazníky. Deloitte si vyhrazuje právo určit seznam účastníků školení.

Stornovací podmínky

Bezplatné stornování je možné do deseti dnů před zahájením akce. Při odhlášení v rozmezí devíti až dvou dnů před zahájením akce činí stornovací poplatek 50 %, při pozdějším odhlášení pak 100 %. V naléhavých případech si společnost Deloitte vyhrazuje právo na zrušení akce.

Kontaktní informace

Erika Šanderová
esanderova@deloittece.com
+420 246 042 971