Pracovní snídaně

Zpět na seznam akcí

Praktické tipy pro přijímání zaměstnanců


Začátek:
12. června 2014
od: 08:30

Konec:
12. června 2014
v: 10:30

Místo konání
Hotel Holiday Inn
Křížkovského 20

Brno

Rádi bychom Vás pozvali na další pracovní snídani, tentokrát zaměřenou na přijímání zaměstnanců z pohledu imigračních povinností, pracovně-právních záludností a možného výhodného daňového nastavení. Nabídneme Vám přehled jednotlivých kroků, s nimiž se musí zaměstnavatel vypořádat, doplněný o praktické tipy, jak využít zákonných možností ke snížení nákladů a administrativy. Během diskuze probereme situace, se kterými se setkáváte, a doporučíme vhodná řešení.

Program

  • Přijímání zaměstnanců z EU i ostatních států – současné komplikace a možné světlé zítřky z pohledu nové úpravy cizineckého zákona

  • Jaké požadavky nám při náboru pracovníků klade zákoník práce?

  • Jsou ještě jiné možnosti, než jen pracovní poměr?

  • Jak využít přijímání nových zaměstnanců ke snížení nákladů zaměstnavatele

  • Co nás (asi) čeká v roce 2015

Pracovní snídaně bude probíhat formou přednášky a společné diskuse. Obsah je určen nejen HR recruiterům, ale také všem personalistům a dalším osobám, které se zabývají přijímáním zaměstnanců. Cílem snídaně je dozvědět se něco nového, ale i se navzájem podělit o vlastní zkušenosti v dané problematice.

Časový harmonogram

8:00 – 8:30 Registrace
8:30 – 10:30 Přednáška a diskuse

Přednášející

Přednášku povede Tomáš Petyovský, advokát a manažer brněnského imigračního oddělení společnosti Deloitte, a dále Lucie Rytířová, manažerka daňového oddělení společnosti Deloitte, zaměřující se zdanění fyzických osob a sociální zabezpečení a Zuzana Kopřivová, advokátka se specializací na pracovní právo z advokátní kanceláře Ambruz & Dark Deloitte Legal. V průběhu celé akce nebo po jejím ukončení bude možné konzultovat Vaše dotazy s přednášejícími.

Prosíme o zaslání případných dotazů na specifická témata na e-mail: kvalova@deloittece.com

Informace o platbách

Účastnický poplatek*
440 Kč + 21 % DPH

Platební údaje**
Deloitte Advisory s.r.o. (IČ 27582167, DIČ CZ27582167)
číslo účtu: 1000037000/3500
variabilní symbol: 301075
ING Bank N.V., Zlatý Anděl, Nádražní 25, 150 00 Praha 5

Poplatek za akci prosím uhraďte po registraci. Nevystavujeme zálohové faktury. Daňový doklad bude vystaven v souladu se zákonem o DPH a zaslán poštou. V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat.

*) Cena za jednu osobu zahrnuje zápisné na akci, školicí materiály a občerstvení.
**) Do zprávy pro příjemce prosím uveďte své jméno.

Informace o registraci

Závazné přihlášky k účasti podávejte vyplněním registračního formuláře po stisknutí tlačítka Zaregistrovat níže, nejpozději dva dny před konáním akce. Do pole Poznámky registračního formuláře doplňte prosím IČ a DIČ vaší společnosti. Poplatek za akci, prosím, uhraďte ihned po registraci.

Stornovací podmínky

Bezplatné stornování je možné do deseti dnů před zahájením akce. Při odhlášení v rozmezí devíti až dvou dnů před zahájením akce činí stornovací poplatek 50 %, při pozdějším odhlášení pak 100 %. V naléhavých případech si společnost Deloitte vyhrazuje právo na zrušení akce.

Kontaktní informace

Klaudie Válová
kvalova@deloittece.com
+420 246 043 244