Seminar

Back to event list

Čím přilákat (nejen) IT specialisty do Vaší firmy?

We are sorry, but there is no more capacity in the seminar. Please talk to your contact person.
Start:
June 02, 2016
from: 09:00

End:
June 02, 2016
at: 14:00

Place:
Dopravní hřiště Riviéra Brno
Bauerova 322/7

Brno

S potěšením Vás zveme na workshop na téma získávání a udržení odborníků v technologických firmách, který pořádáme společně se statutárním městem Brno.

Vedle představení závěrů studie o trendech v HR oblasti bude hlavním bodem workshopu panelová diskuze zástupců významných jihomoravských společností, jejímž cílem bude sdílení praktických zkušeností v oblasti lidských zdrojů a aktuálních témat, které firmy v regionu v této souvislosti řeší.

Ve druhé části zástupci statutárního města Brna představí nástroje, které má město k dispozici, a které mohou využít soukromé subjekty nejen pro přilákání, ale hlavně udržení talentů. Navazovat bude opět panelová diskuze s hosty.

Pracovní snídaně bude probíhat formou přednášky a společné diskuse. Obsah je určen zejména generálním ředitelům technologických společností, HR ředitelům, ale také všem dalším osobám, které zajímá toto téma. Cílem snídaně je dozvědět se něco nového, ale i se navzájem podělit o vlastní zkušenosti v dané problematice.

Program

8:30 – 9:00  Registrace
9:00 – 11:00    Přednáška a diskuse - „Čím přilákat (nejen) IT specialisty do vaší firmy?“ – zástupci společnosti Deloitte a hosté z významných jihomoravských firem
11:00 – 11.30   Coffee break
11:30 – 13:00   Přednáška a diskuze – „Jak přilákat a udržet talenty v Brně?“ – zástupci statutárního města Brna, hosté z významných jihomoravských firem, regionálních institucí a personálních agentur
13:00 – 14:00   Oběd/Networking
 


Informace o registraci

Závazné přihlášky k účasti podávejte vyplněním registračního formuláře po stisknutí tlačítka Registrovat na akci, nejpozději dva dny před konáním akce. Účast na semináři je bezplatná. Občerstvení je zajištěno.

Kontaktní informace

Martina Špačková
mspackova@deloittece.com
+420 246 042 185