Pracovní snídaně

Zpět na seznam akcí

Zajišťovací příkazy a DPH aneb jak se bránit útoku finančního úřadu


Začátek:
12. října 2017
od: 09:00

Konec:
12. října 2017
v: 11:00

Místo konání
Deloitte
Nile House
Karolinská 654/2

Praha 8 - Karlín

Až 70 % společností nepovažuje riziko nevědomého zatažení do podvodu na DPH za reálné. Poslední mediální kauzy o využití zajišťovacích příkazů finančními úřady s likvidačním dopadem na fungování firmy ale potvrzují, že jde o reálné riziko. Jeho dopady jsou navíc zcela zásadní na fungování firem. Neplaťte daně za podvodníky, nastavte si kontrolní opatření!

Jak z toho ven? 

Přijďte na pracovní setkání do Prahy a zjistěte, jaké jsou praktické aspekty řízení DPH rizika souvisejícího s potenciálním ručením na DPH. Zaměříme se také na ztrátu nároku na odpočet DPH z titulu (ne)vědomého zatažení do podvodu na DPH.

Co dalšího probereme?

  • Zkušenosti z daňových kontrol ohledně zamítnutí nároku na odpočet DPH
  • Praktické rady, jak řídit DPH riziko a jak nastavit kontrolní opatření
  • Představení a ukázka nástroje Maják, který umožňuje efektivně provádět kontrolu velkého množství obchodních partnerů automatizovanou formou

Pro koho je pracovní setkání určeno? 

Zejména pro finanční, daňové a obchodní ředitele, hlavní účetní, daňové specialisty a pracovníky, kteří se podílí na schvalování obchodních partnerů a řízení obchodních a finančních rizik.

Přednášející

Specialisté Deloitte na DPH, daňové právo a informační technologie.

Informace o registraci

Závazné přihlášky k účasti podávejte vyplněním registračního formuláře po stisknutí tlačítka Registrovat na akci.  Školení je určené pro klienty a potenciální zákazníky. Deloitte si vyhrazuje právo určit seznam účastníků školení.

Kontaktní informace

Erika Šanderová
esanderova@deloittece.com
+420 246 042 971